Sıkça Sorulan Sorular


Sadece yetkili servis ve teknik servislere hizmet vermekteyiz.

Kombi cihazlarının farklı nedenlerden ötürü görevini yerine getiremeyen elektronik kartlarının onarımının yapılarak tekrar kullanılabilir duruma getirilmesidir.

Firmamız kombi kart Ankara kendi bünyesindeki elektronik kart tamir merkezimizde mevcut olan test cihazları vasıtasıyla önce kartın kontrollerini devamında ise gerekli onarımı gerçekleştirmektedir.

Firmamız tarafından onarımı yapılmış olan kombi kartlarınız yine firmamız tarafından 1 yıl boyunca garantilidir.

Test cihazında arızanın giderildiği kontrol edildikten sonra garanti etiketi karta yapıştırılır ve 1 yıl garanti süresi başlamış olur. Tamirini yaptığımız kartın seri numarasını ve yapılan işlemi sistemimizin veri tabanına kaydediyoruz ve 1 yıl garantili olarak müşterilerimize teslim ediyoruz veya kargo ile tarafınıza gönderiyoruz.

Alanında uzman elektronik ekibimiz ve son teknoloji ile donatılmış kombi kart tamir merkezimizle %100 garantili olarak kombi kart tamir ve satış hizmeti sunmaktayız. Firmamız tüm kombi elektronik kartların tamiratını kendi bünyesinde 1 yıl garanti vererek yapmaktadır.

Sitemizin iletişim sayfasından mail telefon veya iletişim formu aracılığı ile bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Kargo bedeli göndericiye aittir. Lütfen karşı ödemeli gönderim yapmayınız.

Anlaşmalı kargo firmamız sürat kargodur. Gönderim yaparken 1023310685 kodu ile yapınız.

Arızalı kartınıza hızlı çözüm üretmek ve bir an önce size göndermemiz için; arızalı göndermiş olduğunuz kartların ürerine arızalarını yazınız. Örnek; hiç çalışmıyor fan çalışmıyor ateşleme yapmıyor iyonize görmüyor modülasyon açmıyor pompa çalışmıyor fan durmuyor gaz valfini çalıştırmıyor gibi yazınız. Kombi kartının kod anahtarı var ise kod anahtarıyla beraber gönderiniz. Baymak-Demirdöküm-Ariston-Baykan-Protherm-Süsler-Ferroli-Royal-Hariç diğer marka ve model kombi kartlarını mutlaka harici ekranı var ise harici ekran ile birlikte gönderiniz.

Arızalı kartın tamirini yapıp aynı gün tekrar kargoya verilip adrese gönderilir. Kombi kartın tamiri gün için sonuçlanmaz ise mevcut stoktaki tamiri yapılmış hazır kartlarda anında gönderilmektedir.

Kombi Kart Tamir Tecrübemiz Sahada Sizinle...